Блендер Panasonic MX-EX1011WTQ White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11942037
2 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Блендер Млинівка Інструкція Гарантійний талон |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| Насадки | млинок |
| Програми приготування | подрібнення |
| Розмір, см | 35.3 х 17.3 х 16.1 |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 2 049 ₴






