Пилосос Cecotec Conga Rockstar Wet & Dry Steel Max (CCTC-08114)

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13007967
3 599 ₴
3 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.84 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Функція видування, Вертикальна парковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | працює від мережі |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Габарити (мм) | 450 x 360 x 360 |
| Комплектація | документація, Насадки, пилосос |
| Сила всмоктування, кПа | 22 |
- Ціна: 3 419 ₴






