Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 1000VA Black (10120301) (Уцінений)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14577157
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 600 |
| Вид | стабілізатор напруги |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вихідна напруга | 220 ±8% |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від перегріву |
| Кількість розеток, шт | 3 |
| Повна потужність | 1000 |
| Причина уцінки товару | Присутні потертості |
| Розміри, мм | 166 x 161 x 87 |
| Стан товару | Уцінений |
- Ціна: 1 999 ₴
