Акустична система Sharp CP-SS30 Brown

-15%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12184227
6 499 ₴
5 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 60 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | 1 x RCA, 1 x mini-jack (3.5 мм), коаксіальний вхід, оптичний вхід |
| Розмір пристрою, мм | 158 x 248 x 190 |
| Сумісність | Android, Windows, iOS, ПК, ноутбуки, планшети |
| Тип акустичної системи | пульт ДК |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
- Ціна: 5 509 ₴





