Пилосос LUND 67110 Black

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12588107
2 699 ₴
2 659 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3.8 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 256 x 1286 x 214 |
| Комплектація | документація, настінне кріплення, пилосос, щілинна насадка, щітка 2 в 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | циклонна система |
| Режими роботи | стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 16 |
- Ціна: 2 659 ₴






