Монітор Lenovo L27q-4A (67BFGAC6UA) Cloud Gray 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1682147
8 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Срібний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.65 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21.6 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA MediaSync |
| Висота видимої області, мм | 335.7 |
| Динамічна контрасність | 3 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 65 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 613.2 x 421.6 x 196.2 |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2x3 Вт |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Ширина видимої області, мм | 596.7 |
- Ціна: 8 949 ₴






