Самокат LipSlide Clash Black (SCO-96-24)

-34%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12202687
1 584 ₴
1 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс, см | 10 |
| Діаметр передніх коліс, см | 10 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
- Ціна: 1 049 ₴



