Самокат LipSlide Flit Black (SCO-80-49)

-38%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12202707
2 728 ₴
1 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс, см | 11 |
| Діаметр передніх коліс, см | 11 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
- Ціна: 1 699 ₴



