3D-принтер Bambu Lab A1 Mini (Уцінений)

- Готово до відправки
- Код: 14629017
10 299 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB|Wi-Fi |
| Вид | 3D принтер — настільний |
| Дисплей | кольоровий|сенсорний екран |
| Діаметр нитки, мм | 1.75 мм |
| Діаметр сопел, мм | 0.4 |
| Кількість сопел, шт | 1 |
| Матеріал друку | ABS, PET, PLA |
| Зона друку, мм | 180 x 180 x 180 |
| Причина уцінки товару | Неповна комплектація, незначні потертості, подряпини |
| Стан | Уцінений |
| Сфера побудови, мм | відкрита |
| Функційність | автокалібрування |
- Ціна: 10 299 ₴





