Тример VGR V-985 Black Gold (40111)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11162157
579 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 200 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Комплектація | кабель, Насадки, олія для змащування, тример, щітка для очищення |
| Особливості | Дисплей |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
- Ціна: 579 ₴






