Блендер Zelmer ZHB4572

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11742487
2 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 450 мл |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 800 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | блендер, вінчик для збивання, міні-подрібнювач, мірний стакан 800 мл |
| Конструкція | занурювальний |
| Насадки | вінчик для збивання, міні-подрібнювач |
- Ціна: 2 399 ₴




