Реєстратор відеонагляду Tyto N1L-16 NVR

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14435947
3 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tyto |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 4K (3840x2160) |
| VGA | є |
| Аудіо | 1xRCA |
| Відеовихід | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Додатково | 16xIP камер |
| Харчування | DC 12 В |
| Зовнішні інтерфейси | 1 x RJ45, 3 x USB 2.0, HDMI, VGA, аудіовиход, лінійний вхід |
| Комплектація | відеореєстратор, блок живлення, миша, пульт ДК |
| Число аудіовходів | 1 |
| Кількість відеовходів | 16 x IP |
| Можливості запису | 8 Mp |
| Накопичувачі | 1 x HDD SATA до 8 ТБ |
| Перегляд з мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Порти і роз'єми | 2 x USB |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Робоча температура, °С | від -10 до +55 °C |
| Роздільна здатність при записі | 1920 x 1080|3840 x 2160 |
| Розмір, мм | 300 х 230 х 53 |
| Стан товару | Новий |
| Стиснення відео | H.264|H.265 |
| Тип | мережевий відеореєстратор (NVR) |
| Тип інтерфейсу | IP|NVR |
- Ціна: 3 999 ₴



