Реєстратор відеонагляду Tyto N1L-08 NVR

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14435957
2 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tyto |
| Операційна система | Linux |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 3840x2160 (4K) |
| VGA | 1920x1080 |
| Аудіо | 1xRCA |
| Відеовихід | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Додатково | 8xIP камер |
| Харчування | DC 12 В |
| Зовнішні інтерфейси | 1 x RJ45 |
| Число аудіовходів | 1 x RCA |
| Кількість відеовходів | 8 x IP |
| Можливості запису | 8MP |
| Накопичувачі | 1 x HDD SATA до 8 ТБ |
| Перегляд з мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Порти і роз'єми | 1 x HDMI|1 x LAN|1 x VGA|2 x USB 2.0 |
| Послідовний порт | RS485 |
| Робоча вологість, % | 90 |
| Робоча температура, °С | від -10 до +55 °C |
| Роздільна здатність при записі | 3840 x 2160 |
| Розмір, мм | 300 x 230 x 53 |
| Стан товару | Новий |
| Стиснення відео | H.264|H.265 |
| Тип | мережевий відеореєстратор (NVR) |
| Тип інтерфейсу | IP |
- Ціна: 2 699 ₴



