Ігрове крісло Sihoo DORO S100 Mesh Black (S100-M301)

-21%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14489867
19 999 ₴
15 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20.7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Висота підголівника |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52.4 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 108.5-123 |
| Висота підлокітників, см | 61-76 |
| Висота сидіння, см | 44-52 |
| Габарити спинки, мм | 720 х 450 мм |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектація | кріпильний комплект, крісло в розібраному вигляді, інструкція |
| Максимальний зріст, см | 195 |
| Матеріал коліс | прогумовані |
| Матеріал сидіння | формований поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 135 |
| Обладнання | подушка-поперековий валик|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), анатомічна форма спинки, подвійна динамічна поперекова підтримка, посилена алюмінієва база, регульована висота спинки, регулювання підлокітників в 4-х напрямках (4D) |
| Розміри сидіння, мм | 524 х 435 |
| Тип крісла | ергономічне крісло |
- Ціна: 15 799 ₴



