Серверна шафа Viatec 1918U 600x600x907 (99-00023270)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14520727
12 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baгa | 26 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Додаткові характеристики | корисна глибина: 560 мм |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 906 x 600 x 602 |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 19" напрямні (1 пара) |
| Максимальне навантаження (кг) | 50 |
| Матеріал виконання | корпус: сталь. двері: акрилове скло, товщина металу: 0.8 - 1.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна |
| Формат | 18u, 19" |
| Ширина, мм | 602 |
- Ціна: 12 359 ₴

