Серверна шафа Gear GWMSN-15U-600-600G

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14524137
6 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baгa | 25.57 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 750 x 600 x 600 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 1 х набір для монтажу, 1 х полиця 19", 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів) |
| Конструкція | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Максимальне навантаження (кг) | 70 |
| Матеріал виконання | двері: загартоване скло, сталь (1.0-1.5 мм) |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна, монтажна шафа підлогова |
| Формат | 15u, 19" |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 6 819 ₴


