Серверна шафа Gear GWMSN-33U-600-600G

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14524157
26 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baгa | 0.1 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 1470 x 600 x 600 |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів), шафа 19" |
| Конструкція | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Максимальне навантаження (кг) | 800 |
| Матеріал виконання | скло загартоване 4.0 мм (скляні двері)., сталь |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа підлогова |
| Формат | 19", 33u |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 26 029 ₴

