Підсилювач звуку Fosi Audio V1.0 Black + блок живлення 19V, 2x50W

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14554007
3 099 ₴
3 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fosi Audio |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | 2x50W |
| Гарантійний термін | 3 |
| Харчування | 19V |
| Номінальна потужність на канал за опору в 4 Ом, Вт | 50 |
| Тип | підсилювач звуку |
- Ціна: 3 079 ₴
