Монітор Aiwa MF2405-B Black 23.8

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574157
3 399 ₴
3 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | кут нахилу: -5° / +20 |
| Габарити упаковки, мм | 600 x 107 x 400 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, VESA кріплення |
| Розміри, мм | 60 х 10,7 х 40 см |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
- Ціна: 3 379 ₴


