Монітор Aiwa MQ2712-B Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574217
6 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 5.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Габарити упаковки, мм | 81 х 13 х 43 см |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 81 х 13 х 43 см |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Low Blue Light|flicker-free |
- Ціна: 6 389 ₴




