Монітор Samsung LS27HG400EIXUA Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574267
9 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 300 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 2.7 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | накіл: -3° (±2°) ~ 25° (±2°)|обертання: -92° (±2°) ~ 92° (±2°)|поворот: -45° (±3°) ~ 45° (±3°) |
| Габарити упаковки, мм | 450x150x550 |
| Додаткові можливості | плоский|сертифіковано для Windows 11 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 48 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 105 |
| Розміри, мм | 614 x 361.8 x 45.2 (без підставки)|614 x 517.8 x 250.2 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип монітора | ігровий |
- Ціна: 9 299 ₴






