Монітор Gigabyte G27U Gaming Monitor Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574327
15 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.32 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.155 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 34 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 3.61 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20 |
| Габарити упаковки, мм | 740 x 500 x 156 |
| Додаткові можливості | відображення FPS|приціл|таймер |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 613.7 x 447.4 x 172 |
| Розширена колірна гамма | 127% srGB|95% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудований блок живлення |
| Тип матриці | SS-IPS |
| Тип монітора | мультимедійний|ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Black Equalizer|DisplayHDR 400|Low Blue Light|Picture by Picture|Picture-In-Picture|flicker-free|гніздо для замка Kensington|сертифікат TUV Rheinland |
- Ціна: 15 989 ₴






