Монітор Gigabyte GS27FCA Gaming Monitor Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574347
7 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.59 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.3114 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Вага без підставки, кг | 4.12 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від -5° до +20 |
| Габарити упаковки, мм | 688 x 448 x 148 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 20 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), вигнутий екран + (1500R), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 610.5 x 362.5 x 78.3 (без підставки)|610.5 x 434.4 x 205.4 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 108% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | Edge LED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Black Equalizer|Crosshair|Eyesafe 2.0|Low Blue Light|Smart OD|flicker-free|віджет OSD|гніздо для замка Kensington|стабілізатор зображення|таймер |
- Ціна: 7 529 ₴





