Монітор Asus ROG Strix XG27UQDMS Black 26.5 (90LM0CW0-B01971)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574667
44 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 26.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 7.44 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.15525 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 1000 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: +20° - -5|обертання (Pivot): +90° - -90|поворот: +45° - -45 |
| Габарити упаковки, мм | 860 x 160 x 500 |
| Додаткові можливості | smart tv tizen™ + web service microsoft 365 wi-fi 5 + bluetooth 5.2 vesa displayhdr 400 hd |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою |
| Споживана потужність | < 80 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0 - 120 |
| Розміри, мм | 613 x 509.4 x 168.7 |
| Розширена колірна гамма | 145% sRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | HDR |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | DisplayHDR 400|HDR Ready (HDR 10)|Neo Proximity Sensor|OLED Care Pro|Tandem QD-OLED панель третього покоління|функція рівномірної яскравості |
- Ціна: 44 799 ₴
