Монітор Asus TUF Gaming VG27UQEL5A Black 27 (90LM0CR1-B01171)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574677
13 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.155 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 8 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° до +23|обертання (Pivot): -90° до +90|поворот: -15° до +15 |
| Висота видимої області, мм | 335.664 |
| Габарити упаковки, мм | 730 x 430 x 230 |
| Додаткові можливості | HDR400 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик, Сталь |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Споживана потужність | < 65 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0 - 125 |
| Розміри, мм | 615 x 457 x 214 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 120% srGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | DisplayHDR 400|Extreme Low Motion Blur|Game Visual|GameFast Input Technology|GamePlus|HDCP|Low Blue Light|Shadow Boost|Trace Free Technology|Variable Overdrive|display widget|flicker-free|vrr technology|гніздо для замка Kensington |
| Ширина видимої області, мм | 596.736 |
- Ціна: 13 229 ₴




