Монітор Asus ProArt OLED PA32UCDMR-K Black Silver 31.5 (90LM03HE-B01K71)

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574697
94 499 ₴
91 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Срібний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.182 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, USB Type-C, Thunderbolt |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 6.7 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5°/+20| поворот (Pivot): -90°/+90 |
| Додаткові можливості | датчик наближення: Так|сенсор освітленості |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, uSB-концентратор, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 717.3 x 602.5 x 228 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|99% DCI-P3|Rec. 2020 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип монітора | професійний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | ASUS Power Sync|Dolby Vision|Flicker Free|HDCP|Low Blue Light|ProArt Palette|ProArt Preset|QuickFit Plus|display widget|flicker-free|pip/pbp|vrr technology|автоматичний поворот|апаратне калібрування ASUS ProArt|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 91 089 ₴



