Монітор MSI PRO MP272PMG Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574717
7 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.3114 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил (Tilt): -5° ~ +20|обертання (Swivel): -45° ~ +45|поворот (Pivot): -90° ~ +90 |
| Габарити упаковки, мм | 839 x 131 x 448 |
| Додаткові можливості | HDR400|web-камера|гніздо для замку Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 612 x 429 x 227 |
| Розширена колірна гамма | 116 % sRGB|86% AdobeRGB|90% DCI-P3 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Anti-Flicker|Eye Care Plus|Eyesafe 2.0|Low Blue Light Plus |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 120 |
- Ціна: 7 159 ₴






