Монітор MSI MAG 275QF E20 Black 27

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14574727
8 289 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync|NVIDIA G-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.57 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20 |
| Габарити упаковки, мм | 684 x 129 x 463 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | 10 bit (8 bit + FRC)|HDR400 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen) |
| Розміри, мм | 613.3 x 360.7 x 57.9 (без підставки)|613.3 x 454.6 x 220.1 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 101% sRGB|78% DCI-P3|82% adobe rGB |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | AI Vision|Anti-Flicker|HDMI CEC|HDR Ready (HDR 10)|Low Blue Light|Wide Color Gamut (sRGB)|гніздо для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 180 |
- Ціна: 8 289 ₴




