Джерело безперебійного живлення для роутера WGP Mini UPS UPS103C 20000mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4 * 5Ah

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14575707
2 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.38 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 4 - 6 |
| Додатковий фільтр | USB |
| Додатково | безперебійне живлення|можливість використання як повербанк|роз’єм DC вихідний: 5.5x2.5 мм|роз’єм DC вхідний: 5.5x2.1 мм|світлодіодний індикатор акумулятора |
| Загальна ємність батареї, мАгод | 20000 |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від перегріву |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 x USB Type-A 5В/1А, 2 x DC 12В/1А |
| Комплектація | 2 кабелі DC-DC 5.5x2.5 мм завдовжки 51 см, блок живлення в комплект не входить |
| Кількість вбудованих акумуляторів | 4 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 3 |
| Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 240 |
| Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 12 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 5/9/12 |
| Розмір, мм | 132 x 79 x 28.5 |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 2 899 ₴




