Iiyama TE6514MIS-B2AG AX (TE6514MIS-B2AG AX)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14576557
68 699 ₴
67 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 39 |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Вбудовані динаміки | 2 х 18 Вт + 2 х 8 Вт |
| Виходи | HDMI|S/PDIF вихід|USB 3.0|USB-C|аудіовихід 3.5 мм |
| Входи | DP, HDMI, IR, PC AUDIO, RJ45, RS232, USB 3.0, USB-C, VGA |
| Додаткові характеристики | Chromecast|EShare|Miracast|iiWare 12E|iiyama Share|з ops слотом|підтримка AirPlay|підтримка профілів користувачів|ресурс роботи матриці 50 000 годин|сертифікація Google EDLA|функція Palm Rejection|централізоване керування через iiyama DMS |
| Діагональ, " | 65 |
| Комп'ютерний модуль | вбудований ПК |
| Комплектація | антена Wi-Fi, документація, кабель HDMI — HDMI, кабель USB, кабель живлення, кронштейн для кріплення веб-камери, монтажний кронштейн для NUC, пульт ДК, стилус — 2 шт., інструкція користувача |
| Контрастність | 4000: 1 |
| Кріплення | VESA 600 x 400 мм |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|lan|wi-fi |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Особливості | мікрофон |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття|загартоване скло |
| Потужність, Вт | 149 |
| Дозвіл | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Розміри панелі, мм | 1488 x 908 x 86 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | 6.5 |
| Яскравість | 450 |
- Ціна: 67 539 ₴





