Інтерактивна панель INTBOARD GT55 - i5-1130G7/DDR4 16Gb/SSD 256Gb/Intel Iris Xe Graphics

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14576657
277 599 ₴
272 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 28 |
| Вбудована пам'ять | 256 Гб |
| Вбудовані динаміки | 2 x 15 Вт |
| Виходи | аудіовихід 3.5 мм |
| Входи | AUDIO, AV IN, HDMI, TOUCH-USB, USB, USB-C, VGA |
| Додаткові характеристики | підтримка Multitouch |
| Діагональ, " | 55 |
| Комп'ютерний модуль | i5-1250PE/DDR4 16Gb/SSD 512Gb/Intel Iris Xe Graphics, процесор: Intel Core i5-1130G7 |
| Комплектація | OPS ПК з ліцензійним Windows 11 Pro, гарантійний талон, кабель живлення, маркер — 2 шт., настінне кріплення, панель, програмне забезпечення, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастність | 5000: 1 |
| Кріплення | настінне кріплення |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|wi-fi |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Потужність, Вт | 450 |
| Дозвіл | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Розміри панелі, мм | 1265 x 736 x 58 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, iOS, windows |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | < 8 |
| Яскравість | 400 |
- Ціна: 272 919 ₴


