Інтерактивна панель INTBOARD GT55 - i5-12450H/DDR4 16GB/SSD 512GB/Intel UHD

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14576667
285 199 ₴
280 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 28 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 15 вт |
| Виходи | аудіовихід 3.5 мм |
| Входи | AUDIO, AV IN, HDMI, RF IN, TOUCH-USB, USB, VGA |
| Додаткові характеристики | з ops слотом |
| Діагональ, " | 55 |
| Комп'ютерний модуль | i5-12450H/DDR4 16GB/SSD 512GB/Intel UHD |
| Комплектація | гарантійний талон, маркер — 2 шт., настінне кріплення, панель, пульт ДК, телескопічна вказівка |
| Контрастність | 4000: 1 |
| Кріплення | VESA 500 х 310 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | wi-fi |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Потужність, Вт | 450 |
| Розміри панелі, мм | 1265 х 736 х 58 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, Windows 11/10/8/7/Vista/ХР |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | 8 |
| Яскравість | 400 |
- Ціна: 280 359 ₴



