Інтерактивна панель INTBOARD GT65

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14576817
86 399 ₴
84 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ екрану (дюйм) | 65" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 40 |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вбудовані динаміки | 2 x 15 Вт |
| Виходи | RJ45|S/PDIF вихід|VGA|aV-вихід|аудіовихід 3.5 мм |
| Входи | AUDIO, AV IN, HDMI, MIC, RJ45, RS232, TOUCH-USB, USB 2.0, USB 3.0, VGA, YPBPR, microSD |
| Додаткові характеристики | Bluetooth|Wi-Fi|антиблікове покриття|з ops слотом|підтримка Multitouch |
| Діагональ, " | 65 |
| Колір | Сірий, Чорний |
| Комп'ютерний модуль | поставляється опціонально |
| Комплектація | Bluetooth антена, антени, аудіокабель, гарантійний талон, кабель HDMI — HDMI, кабель Touch-USB, кабель USB, кабель VGA, кабель живлення, маркер — 2 шт., настінне кріплення, панель, пз intboard easy start, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастність | 4000: 1 |
| Кріплення | VESA 600 x 400 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Метал, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|wi-fi |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Особливості | Камера, мікрофон, сканер відбитка пальця |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Потужність, Вт | 650 |
| Дозвіл | 3840x2160 |
| Розміри панелі, мм | 1470.9 x 897.5 x 97.5 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | 6 |
| Яскравість | 450 |
- Ціна: 84 959 ₴






