Інтерактивна панель INTBOARD GT75CF W Android 13 - i5-8400/DDR4 8GB/SSD 256GB/UHD630

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14576857
181 499 ₴
178 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Операційна система | Android |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 51 |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вбудовані динаміки | 2 x 15 Вт |
| Виходи | S/PDIF вихід|USB 2.0|USB 3.0|aV-вихід|аудіовихід 3.5 мм |
| Входи | AV IN, HDMI, RJ45, RS232, TOUCH-USB, USB 3.0, VGA, YPBPR |
| Додаткові характеристики | з ops слотом|сканер відбитка пальця |
| Діагональ, " | 75 |
| Комп'ютерний модуль | i5-8400/DDR4 8GB/SSD 256GB/UHD630 |
| Комплектація | Bluetooth антена, антени, гарантійний талон, кабель HDMI — HDMI, кабель Touch-USB, кабель живлення 1.5 м, маркер — 2 шт., настінне кріплення, панель, пз intboard easy start, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастність | 5000: 1 |
| Кріплення | VESA 600 x 400 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|wi-fi |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Особливості | Камера, мікрофон, сканер відбитка пальця |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Потужність, Вт | 650 |
| Дозвіл | 3840x2160 |
| Розміри панелі, мм | 1692.1x1021.9x97.5 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, Windows 11/10/8/7/Vista/XP |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | < 8 |
| Яскравість | 450 |
- Ціна: 178 379 ₴





