Інтерактивна панель INTBOARD GT86CF W Android 13

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14576887
222 499 ₴
218 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Операційна система | Android |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 65 |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вбудовані динаміки | 2 x 15 Вт |
| Виходи | HDMI|S/PDIF вихід|Touch USB|USB 2.0|USB 3.0|aV-вихід|аудіовихід 3.5 мм |
| Входи | AUDIO, AV IN, HDMI, LAN IN, RS232, TOUCH-USB, USB 2.0, USB 3.0, VGA, YPBPR |
| Додаткові характеристики | з ops слотом|підтримка Multitouch |
| Діагональ, " | 86 |
| Комп'ютерний модуль | поставляється опціонально |
| Комплектація | Bluetooth антена, антени, гарантійний талон, кабель HDMI — HDMI, кабель Touch-USB, кабель живлення 1.5 м, маркер — 2 шт., настінне кріплення, панель, пз intboard easy start, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастність | 5000: 1 |
| Кріплення | VESA 800 x 600 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | Wi-Fi 2.4/5 ГГц|bluetooth|ethernet |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Особливості | Камера, мікрофон, сканер відбитка пальця |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Потужність, Вт | 650 |
| Дозвіл | 3840x2160 (4K UHD) |
| Розміри панелі, мм | 1943.4 x 1194 x 97.5 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | < 8 |
| Яскравість | 450 |
- Ціна: 218 769 ₴






