Моноблок ARTLINE Gaming G75 Windows 11 Home (G75v53Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14583447
49 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Додаткова комплектація | безрамковий дизайн, вбудована веб-камера, вбудований мікрофон, вбудовані стереодинаміки, екран з частотою оновлення 144 Гц, ергономічна підставка з регульованою висотою, інтегрована RGB підсвітка корпусу |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Охолодження | box |
| Розміри, мм | 615 x 427-545 x 100 |
| Серія | ARTLINE Gaming G75 |
| Тип | для 3D-моделювання, для відеомонтажу, для дизайнерів, для роботи та навчання, для стрімінгу, ігровий моноблок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип диска | NVMe SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4-3200 SODIMM |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 3.3 - 4.3 |
| Чипсет звукового адаптера | вбудований |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 49 889 ₴





