Моноблок ARTLINE Gaming G77 (G77v54)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14583467
55 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Інтерфейси | 1 x LAN (RJ45)|1 x вихід для навушників (3.5 мм)|2 x HDMI|2 x USB 2.0|3 x DisplayPort 1.4a|4 x USB 3.0|вхід для мікрофона|роз'єм живлення |
| Картрідер | відсутній|присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Охолодження | box |
| Розміри, мм | 615 x 427-545 x 100 |
| Серія | Artline Gaming G77 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для роботи та навчання, мультимедійні, ігровий моноблок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип диска | NVMe SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4-3200 SODIMM |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 2.5 - 4.4 |
| Чипсет звукового адаптера | стереодинаміки |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 55 699 ₴

