Моноблок ARTLINE Gaming G77 Windows 11 Home (G77v74Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14583667
65 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Додаткова комплектація | безрамковий дизайн, вбудовані стереодинаміки, високопродуктивний ssd стандарту nvme, висувна веб-камера FullHD, екран з частотою оновлення 144 Гц, матриця ips з великими кутами огляду, можливість модернізації процесора та відеокарти |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | без можливості кріплення vesa |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Розміри, мм | 615 x 492 x 67 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Artline Gaming G77 |
| Тип | геймерські, для роботи та навчання, мультимедійні |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативной памяти | DDR4-3200 SODIMM |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип покриття екрана | безрамковий |
| Частота процесора | 2.5 - 4.4 |
| Чипсет звукового адаптера | вбудований |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 65 299 ₴





