Моноблок HP ProOne 240 G9 AiO/i5-1235U Gray (6B2F8EA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584097
39 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.37 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова комплектація | висувна веб-камера 5 МП із вбудованим двонаправленим цифровим мікрофоном |
| Інтерфейси | 1 x 3.5mm combo audio jack|1 x RJ-45 (LAN)|1 х HDMI-out|2 x USB 2.0|2 х USB 3.1 |
| Серія | HP ProOne |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
- Ціна: 39 999 ₴






