Моноблок Apple iMac 24 M4 w. Nano (10CPU/10GPU) 16/256GB Silver

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584107
99 879 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.42 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4480x2520 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort, USB |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Apple 10 core GPU |
| Додаткова комплектація | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, дисплей Retina 4,5K, колірний обхват P3, FaceTime HD 1080p, система з шести динаміків Hi-Fi, підтримка Dolby Atmos |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Розміри, мм | 547 x 461 x 147 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Apple iMac 24 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для дому, для роботи та навчання, Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS (Retina) |
| Тип процесора | Apple M4 |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет звукового адаптера | є |
- Ціна: 99 879 ₴


