Моноблок Acer Aspire C24-2G 23.8 FHD, Intel 5-120U, 32GB, F1T, UMA, WiFi, кл + м, без ОС Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584167
47 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.95 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 2280 PCIe |
| Додаткова комплектація | USB клавіатура, вбудована веб-камера, вбудовані динаміки, миша, мікрофон |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 540.40 ? 163.22 ? 415.51 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Acer Aspire C24-2G |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип процесора | Intel Core 5 120U |
| Частота процесора | 1.4–5.0 |
| Чипсет звукового адаптера | є |
- Ціна: 47 039 ₴



