Моноблок Acer Aspire S27B-UGMTL-H 27 FHD, Intel U7-155H, 32GB, F1TB, UMA, WiFi, кл + м, Lin White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584177
66 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 720 x 600 x 160 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Acer Aspire |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип процесора | Intel Core U7-155H |
| Чипсет звукового адаптера | DTS Audio |
- Ціна: 66 319 ₴



