Моноблок HP 240-G10 Intel i7-1355U Black (9M9K8AT)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584247
51 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Клавіатура |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.37 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP 240-G10 |
| Тип | для роботи та навчання, Моноблок, мультимедійні |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
- Ціна: 51 049 ₴



