Моноблок HP EliteStudio 8 All-in-One G1i 27 inch Desktop AI PC Wolf Pro Security Edition Gray (A55SRET)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584307
128 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Моноблок HP EliteStudio 8 All-in-One G1i 27 inch Desktop AI PC Wolf Pro Security Edition Gray (A55SRET)
128 719 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C, DisplayPort, USB, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCIe NVMe |
| Додаткова комплектація | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 613.4 ? 371.7 ? 52.5 см |
| Серія | HP EliteOne |
| Тип оперативной памяти | DDR5-5600 |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип процесора | Intel Core 7 240H |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Чипсет звукового адаптера | HDA (High Definition Audio) |
- Ціна: 128 719 ₴
