Акустика портативна Anker SoundCore 2 Blue

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14584587
1 999 ₴
1 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 12 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.414 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 5200 |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Комплектація | кабель USB, колонка, коробка, інструкція |
| Кількість смуг | 1 |
| Особливості | NFC, iPх7 (захист від занурення у воду до 1 метра на невеликий час), Вбудований мікрофон, функція hands-free |
| Потреба | для вечірок|для спорту і відпочинку |
| Потужність сабвуфера, Вт | 50 |
| Розмір пристрою, мм | 165 х 54 х 45 |
| Сумісність з ОС | Android, Windows, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 5 |
| Час автономної роботи, год | до 24 |
| Частотний діапазон, Гц | 70 - 20000 |
- Ціна: 1 979 ₴
