Адаптер живлення для телефона Hoco CS101A Folding PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603467
259 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 71 |
| Додатково | eU-штекер|високий рівень безпеки використання - захист від перенапруги. перевантаження. короткого за|вхідна напруга: 100-240 В|складана конструкція |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий корпус pc |
| Розмір, мм | 65 ? 46 ? 37 |
- Ціна: 259 ₴





