Адаптер живлення для телефона Hoco CS84A Excellent with digital display PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603487
239 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|дисплей|підтримка стандарту PPS (Programmable Power Supply)|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Type-C/Type-C (60W) |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS |
- Ціна: 239 ₴



