Адаптер живлення для телефона Hoco N77 Star PD45W (1USB-C) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603647
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 75 |
| Вихідна напруга (output) | 20V[n12V[n15V[n5V[n9V |
| Додатково | eU-штекер|захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Type-C/Type-C (60W) |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий корпус pc |
| Розмір, мм | 82 x 44 x 28.5 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 399 ₴



