Адаптер живлення для телефона Hoco N83 Profit PD40W (1USB-C) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603657
389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 40 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від високої напруги та короткого замикання|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист пристроїв від перепадів напруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Type-C/Type-C (60W) |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий корпус pc |
| Сумісність | Apple AirPods, Apple iPad, універсальний |
- Ціна: 389 ₴



