Адаптер живлення для телефона Anker GaN Prime 67W Black (A2669313)

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14603687
3 199 ₴
2 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 67 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | PowerIQ |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 |
| Додатково | 8 рівнів захисту|Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вхідна напруга: 100-240 В|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 50.3 х 39.8 х 38.5 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 2 779 ₴
